„Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi) oraz inne chwasty inwazyjne i ruderalne, ich szkodliwość i zwalczanie metodami integrowanymi”

Szanowni Państwo,

 

Wprowadzam następującą organizację szkolenia n. t.: „Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi) oraz inne chwasty inwazyjne i ruderalne, ich szkodliwość i zwalczanie metodami integrowanymi”:

 

Kurs Internetowy kierowany jest do wszystkich, ale szczególnie tych, którzy zajęci są pracą zawodową w takim stopniu, że nie mogą uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach stacjonarnych.

Zapisać się na Kurs można w każdej chwili, zakończyć też w dowolnym terminie.

Uczestnik zgłasza się na szkolenie podając imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (wszystko to, co jest potrzebne do wystawienia Certyfikatu Ukończenia Szkolenia) i -oczywiście – adres e-mailowy.

Uczestnik wnosi opłatę w wysokości 492 zł 00 gr (brutto) na konto bankowe firmy „Trojszyk” nr 50 1020 1169 0000 8402 0068 3805 i podaje dane firmy niezbędne do przygotowania faktury.

Organizator szkolenia przesyła materiał szkoleniowy (prezentacje PowerPoint bogate, pięknie ilustrowane) i zestaw pytań egzaminacyjnych.

Uczestnik zapoznaje się z dostarczonym materiałem i odpowiada na przesłane pytania. Odpowiedzi Uczestnik przesyła do organizatora szkolenia.

Po zapoznaniu się z całością materiału i po zaliczeniu zestawu pytań przesłanych przez organizatora Uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT o ukończeniu szkolenia z wynikiem pozytywnym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rdestowiec ostrokończysty (Reynoutria japonica)

 

Prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz

„TROJSZYK”

Konsultacje Entomologiczne

ul. Nowoursynowska 172G

02-787 Warszawa

www.trojszyk.com; e-mail: staniasław.ignatowicz@gmail.com

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

  • Chwasty, ich szkodliwość i zwalczanie
  • Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi), jego biologia, szkodliwość.
  • Zwalczanie barszczu Sosnowskiego: metody mechaniczne, fizyczne, chemiczne i integrowane.
  • Rdestowiec ostrokończysty (Reynoutria japonica) i rdestowiec sachaliński (Reynoutria sachalinensis) i ich zwalczanie
  • Zwalczanie na terenach zurbanizowanych niepożądanej roślinności