Szkolenie „OZONOWANIE”

Kurs Internetowy „OZON, GENERATORY OZONU I PERSPEKTYWY WYKORZYSTANIA OZONU W ZABIEGACH DEZODORYZACJI I DEZYNFEKCJI” kierowany jest do wszystkich, ale szczególnie tych, którzy zajęci są pracą zawodową w takim stopniu, że nie mogą uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach stacjonarnych.

Zapisać się na Kurs można w każdej chwili, rozpocząć i zakończyć też w dowolnym terminie. Zgłoszenia proszę przesłać na e-mail: stanislaw.ignatowicz@gmail.com

Uczestnik zgłasza się na szkolenie podając imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (wszystko to, co jest potrzebne do wystawienia Certyfikatu ukończenia szkolenia) i – oczywiście – adres e-mailowy.

 

Koszt kursu wynosi 492 zł (brutto). Uczestnik wnosi opłatę na konto bankowe firmy „Trojszyk” Konsultacje Entomologiczne Stanisław Ignatowicz, ul. Nowoursynowska 172G, 02-787 Warszawa, nr 50 1020 1169 0000 8402 0068 3805 oraz podaje dane (koniecznie NIP) niezbędne do przygotowania Faktury VAT.

 

 +JAR_7813

Organizator szkolenia przesyła bogate i pięknie ilustrowane materiały szkoleniowe. Uczestnik zapoznaje się z poszczególnymi partiami materiału. Organizator kursu przesyła jednocześnie zestaw pytań, na które uczestnik musi odpowiedzieć.

 

Po zapoznaniu się z całością materiału i po zaliczeniu przesłanych odpowiedzi przez organizatora Uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT o Ukończeniu Szkolenia „OZON, GENERATORY OZONU I PERSPEKTYWY WYKORZYSTANIA OZONU W ZABIEGACH DEZODORYZACJI I DEZYNFEKCJI” z wynikiem pozytywnym.