Kursy internetowe

Kurs Internetowy kierowany jest do wszystkich, ale szczególnie tych, którzy zajęci są pracą zawodową w takim stopniu, że nie mogą uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach stacjonarnych.

Zapisać się na Kurs można w każdej chwili, rozpocząć i zakończyć też w dowolnym terminie.

Uczestnik zgłasza się na szkolenie podając imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (wszystko to, co jest potrzebne do wystawienia Certyfikatu Ukończenia Szkolenia) i – oczywiście – adres e-mailowy.

 

Koszt każdego kursu wynosi  615 zł brutto (500 zł netto).

 

Uczestnik wnosi opłatę na konto bankowe firmy „Trojszyk” Konsultacje Entomologiczne Stanisław Ignatowicz, ul. Nowoursynowska 172G, 02-787 Warszawa, nr 50 1020 1169 0000 8402 0068 3805 oraz podaje dane firmy niezbędne do przygotowania Faktury VAT.

Organizator szkolenia przesyła elektronicznie (np. WeTransfer) materiały szkoleniowe (bogate, pięknie ilustrowane).

 

Uczestnik zapoznaje się z poszczególnymi partiami materiału. Dyskutuje drogą internetową z organizatorem trudniejsze zagadnienia (zapytanie-odpowiedź).

Organizator kursu przesyła jednocześnie zestaw pytań, na które uczestnik musi odpowiedzieć. Po zapoznaniu się z całością materiału i po zaliczeniu przesłanych odpowiedzi przez organizatora Uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT o Ukończeniu Szkolenia z wynikiem pozytywnym.

NOWOŚĆ

Szkolenie Zasady przenoszenia mrowisk zagrożonych zniszczeniem’

 

Kurs Internetowy kierowany jest do wszystkich, ale szczególnie tych, którzy zajęci są pracą zawodową w takim stopniu, że nie mogą uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach stacjonarnych.

Zapisać się na Kurs można w każdej chwili, zakończyć też w dowolnym terminie.

Uczestnik zgłasza się na szkolenie podając imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (wszystko to, co jest potrzebne do wystawienia Certyfikatu Ukończenia Szkolenia) i -oczywiście – adres e-mailowy.

Uczestnik wnosi opłatę w wysokości 492 zł 00 gr (brutto) na konto bankowe firmy „Trojszyk” nr 50 1020 1169 0000 8402 0068 3805 i podaje dane firmy niezbędne do przygotowania faktury.

Organizator szkolenia przesyła poprzez WeTransfer materiał szkoleniowy (prezentacje PowerPoint bogate, pięknie ilustrowane) i zestaw pytań egzaminacyjnych.

Uczestnik zapoznaje się z dostarczonym materiałem i odpowiada na przesłane pytania. Odpowiedzi Uczestnik przesyła do organizatora szkolenia.

Po zapoznaniu się z całością materiału i po zaliczeniu zestawu pytań przesłanych przez organizatora Uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT o ukończeniu szkolenia z wynikiem pozytywnym.

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

  • Z życia mrówek – Mrówki i ich mrowisko
  • Współżycie mrówek z innymi. Z innymi w mrowisku. Specjaliści
  • Przenoszenie gniazd mrówek: Zasady i procedura
  • Zasady „Zielonego DDD” z przykładem ‘Zwalczanie mrówek’
  • Lasius neglectus – nowa mrówka w Polsce
  • Przegląd mrówek z rodzaju Formica
  • Rola mrówek w środowisku leśnym i nie tylko
  • Feromony mrówek i ich znaczenie.

 

Formularz zgłoszeniowy:

* pola wymagane

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:
Adres firmy:
ZGŁASZAM SIĘ NA: *
Przepisz z obrazka kod zabezpieczający: