Kursy internetowe

Kurs Internetowy kierowany jest do wszystkich, ale szczególnie tych, którzy zajęci są pracą zawodową w takim stopniu, że nie mogą uczestniczyć w kilkudniowych szkoleniach stacjonarnych.

Zapisać się na Kurs można w każdej chwili, rozpocząć i zakończyć też w dowolnym terminie.

Uczestnik zgłasza się na szkolenie podając imię i nazwisko, nazwę firmy, adres (wszystko to, co jest potrzebne do wystawienia Certyfikatu Ukończenia Szkolenia) i – oczywiście – adres e-mailowy.

Koszt każdego kursu wynosi  492 zł brutto (400 zł netto), a tylko szkolenia „Deratyzacja – Poziom Wyższy” i „Dezynsekcja – Poziom Wyższy” są po 615 brutto  (500 zł netto).

Uczestnik wnosi opłatę na konto bankowe firmy „Trojszyk” Konsultacje Entomologiczne Stanisław Ignatowicz, ul. Nowoursynowska 172G, 02-787 Warszawa, nr 50 1020 1169 0000 8402 0068 3805 oraz podaje dane firmy niezbędne do przygotowania Faktury VAT.

Organizator szkolenia przesyła materiały szkoleniowe (bogate, pięknie ilustrowane).

Uczestnik zapoznaje się z poszczególnymi partiami materiału. Dyskutuje drogą internetową z organizatorem trudniejsze zagadnienia (zapytanie-odpowiedź).

Organizator kursu przesyła jednocześnie zestaw pytań, na które uczestnik musi odpowiedzieć. Po zapoznaniu się z całością materiału i po zaliczeniu przesłanych odpowiedzi przez organizatora Uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT o Ukończeniu Szkolenia z wynikiem pozytywnym.

 

Formularz zgłoszeniowy:

* pola wymagane

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:
Adres firmy:
ZGŁASZAM SIĘ NA: *
Przepisz z obrazka kod zabezpieczający: